Ontmoet Anke van de Laar
Hoi, Ik ben Anke van de Laar 49 jaar, getrouwd met Bert en samen hebben we twee zonen (18 en 20 jaar).We wonen in Boxtel, Noord-Brabant.
Wat voor werk doe je en hoe ziet dat eruit?
Ik verzorg de financiële administratie van het hoveniersbedrijf van mijn man en ik verzorg allerlei extra taken waar hij niet zo blij van wordt.
Voor mijn collega, Anita, verzorg ik ook de financiële administratie en ik zag wat het haar voor rust en ruimte gaf om dit uithanden te geven. Wat bij mij met veel gemak gaat, kost haar zoveel kruim. Zij bracht me op het idee om hier wat mee te gaan doen en op die manier is het idee ontstaan om me te verdiepen in de mogelijkheden.
Verder verzorg ik voor Anita de promotie van haar trainingen en brainstormen we samen over nieuwe projecten, ook dat vind ik super om te doen.
O ja, en ik heb een eigen praktijk waarin ik mensen begeleid met ADD en ADHD, dit staat op het moment op een laag pitje. Ik wil graag met het VA schap een basis inkomen opbouwen en in mijn “vrije” uren mensen begeleiden.
Eigenlijk ben ik gewoon een duizendpoot?
Wat is je grootste drijfveer om zelfstandig te ondernemen?
De vrijheid om mijn eigen tijd in te delen. Ik zou niet meer willen werken op een vaste werkplek met vaste tijden . Ik vind het heerlijk om af en toe van mijn werk op te staan om even iets anders te doen.
Wat is voor jou op dit moment de grootste uitdaging in je werk?
Het vinden van nieuwe klanten, mezelf goed in de markt te zetten.
Wat is een leuk feitje over jou?
We hebben sinds februari een Labradoodle, Nala, we wandelen samen tussen mijn werkzaamheden door. Het geeft me even de mogelijkheid om mijn gedachten te verzetten, wat frisse lucht te snuiven, te bewegen en te genieten van de vrije natuur.
Wat is één van de meest impactvolle lessen die je hebt geleerd in je leven?
Ik heb heel lang getwijfeld aan mezelf en dit heb ik door bewustzijn ontwikkeling nu achter me kunnen laten.
Je bent goed zoals je bent, iedereen is uniek!
Je hoeft jezelf niet te veranderen. Als jezelf en anderen accepteert zoals ze zijn geeft dat zoveel meer ruimte en rust in je leven. Niet oordelen over jezelf is mooi en tegelijkertijd zo lastig. Ik kom iedere dag een stukje dichterbij mezelf en daar ben ik super dankbaar voor!
@ankelaar Wat een groot goed om de duizendpoot in jou zoveel ruimte te kunnen geven he. Heerlijk toch, om al die verschillende dingen te kunnen doen? En lekker opstaan tussendoor, wat anders doen, wandelen... dat blijf ik ook nog altijd zo enorm fijn vinden van eigen baas zijn.
Heel erg leuk dat je hier bent, welkom!
De grootste VA community van Nederland:
- 185.000+ Bezoekers
- 3.765+ Leden
- 6.340+ Berichten

Hoi, ik ben Thamara
Ben je net zo eigenwijs als ik? Creëer dan zelf je eigen droombaan. Je eigen dag indelen, werken waar je maar wilt én zelf kiezen met wie je werkt. Als virtual assistant gaat het om wat JIJ belangrijk vindt. Het is tijd om te genieten van je vrijheid. Het is tijd voor jou!
Vraag een gratis dagdroomgesprek aan
Waarom ga je geen werk doen waar je energie van krijgt en waar je écht blij van wordt?
Begin met gemak je eigen goedlopende business als Virtual Assistant (VA)
Ook interessant voor jou:
- Wat is een Virtual Assistant?
- 100+ werkzaamheden die je als virtual assistant kan doen
- Waarom er nooit een betere tijd was om voor jezelf te beginnen
- Hoeveel verdient een zelfstandig Virtual Assistant?
- 80% van de VA's heeft meer werk dan voor de crisis
- 10 veelgehoorde misverstanden over het beroep virtual assistant
- 20+ interviews met Virtual Assistants
Is Virtual Assistant worden iets voor jou?
Doe de professionele VA Beroepstest
Persoonlijk Whatsapp consult
Adviesprijs:
€27,95
Prijs inclusief btw.
Nu GRATIS!
Waarom zou iemand zoals jij geen leuker werk kunnen creëren?
